fbpx
22/01/2019

Horror na Rotmance, uważajcie na dzieci

Spread the love
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zbudować, Otworzyć, Zapomnieć. 

Place zabaw co jakiś czas wylęgają się na terenie sołectw i gmin, zazwyczaj są efektem długich i żmudnych walk, toczonych przez radnych i mieszkańców z Władzami.

Gdy już uda się pozyskać fundusze, i znaleźć wykonawce, następuje wielkie i huczne otwarcie. Jest szarfa, zdjęcia i promocja Władzy która to Za pieniądze mieszkańców zrobiła coś dla nich.

Tu link do artykułu z 2012 roku. http://pruszczgdanski.naszemiasto.pl/artykul/rotmanka-nowy-plac-rekreacji-i-festyn-z-okazji-dnia-dziecka,1413671,art,t,id,tm.html

tu zapowiedź festynu https://www.pruszczgdanski.pl/dofinansowanie-wfosigw/560-nowy-plac-zabaw-i-rekreacji-w-rotmance.html

Zakończyła się budowa nowego placu zabaw i rekreacji w Rotmance. Projekt uzyskał 85 proc. dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013. Plac zabaw powstał dzięki staraniom Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Karol” z Rotmanki oraz gminy Pruszcz Gdański.
W ramach projektu powstał plac zabaw dla dzieci, siłownia do ćwiczeń dla dorosłych, skatepark dla młodzieży, miniamfiteatr. Ponadto wykonano ścieżkę pieszo-jezdną,  oświetlenie, monitoring, ławki, kosze na śmieci, zestawy piknikowe, stojak dla rowerów, ogrodzenie, trawniki.
Miłym akcentem kończącym projekt będzie festyn sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży z Rotmanki.

Na festyn serdecznie zapraszają Magdalena Kołodziejczak, wójt gminy Pruszcz Gdański oraz Zygmunt Rzaniecki, prezes Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Karol”.  

Minęło 6 lat i czytamy na stronie radnego że mieszkańcy zadają pytania, skarżą się na stan placu zabaw, zgłaszają a Gmina Nic. 

Tak to wygląda 

 

Może chodzi o to żeby doszło do jakiegoś nieszczęścia, będzie Gmina mogła znów hucznie naprawić wszystko, oraz zorganizować jakiś festyn. 

Do póki nic się nie stanie to Władze Gminy są głuche na głos mieszkańców. Ale przypominamy że trwa Budowa nowej Siedziby  Gminy Pruszcz Gdański. 

Poczytajcie co piszą mieszkańcy i Radni 

 

 

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o