fbpx
22/02/2019

Jeszcze wyborów nie było a już obóz Grombali stołki podzielił

Spread the love
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cytując Gazetę Kolbudzką 

Jeszcze wyborów nie było a już obóz Grombali stołki podzielił. Według naszych informatorów, podział wygląda tak, jak na załączonym szkicu. Widzicie tu jakichś fachowców? Dwóch nauczycieli od fikołków, jedna przedszkolanka i od nauczania początkowego, leśnik i magister historii.
Chyba nikt się nie spodziewał, że Leszek Grombala odejdzie na zawsze z naszej gminy i zostawi nas w spokoju. Chciał startować do Rady Powiatu, ale nikt go nie chciał ze względu na dużą ilość negatywnego elektoratu. Stołek w Spółce zapewni mu dalsze wpływy i kontrolę nad jego kandydatem.
Jedyne wyjście dla nas, to pozbycie się tego szkodnika raz na zawsze. Każdy, kto chwilę pomyśli zauważy, że Robert Aszyk nie jest samodzielny. Jego aktywność w Radzie Powiatu, praktycznie była zerowa. Jako dyrektor szkoły, całkowicie podległy swojemu zastępcy, córce wójta.
Wójt jako urzędnik, prowadzi intensywną kampanię Roberta Aszyka! Na terenie urzędu, w szkołach czyli tam gdzie robić tego nie wolno. Ale chyba wszyscy wiedzą jak Leszek Grombala traktuje prawo.
Słynne jest już powiedzenie L. Grombali, że gdy wójtem zostanie Pan Chruścicki, to wszystkie fundusze pójdą do Kowali. No cóż sądzi po sobie, wszystkie fundusze poszły za las a jak zostanie Robert Aszyk pójdą za Radunię! W przypadku Roberta Aszyka, coś w tym musi być. Przygotował dwa różne pisma do wyborców. Kowale dostały swoje obietnice a reszta gminy swoje. To już nie da się wszystkich traktować jednakowo – uczciwie?
Przy urnie wyborczej pamiętajcie o jednym Robert Aszyk to marionetka w rękach Leszka Grombali a cała kampania to wielkie okłamywanie wyborcy.
Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Powinniśmy już być przyzwyczajeni że odchodzący , nie zawsze odchodzą tym bardziej po tylu kadencjach. 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o