fbpx
22/02/2019

Kto kandyduje w Suchym Dębie

Spread the love
3.00 avg. rating (68% score) - 2 votes

Wywołany do tablicy Facebooka – Jolanta Katarzyna Dombrowska – Komitet Wyborczy Wyborców – Suchy Dąb

Mieliśmy sprzedawców cudownych garnków, złodziei operujących metodą na wnuczka, a teraz objawił nam się portal udający prasę z metodą na hejt.

Ileż to frazesów się w nim naczytałem, a ile zwykłych głupot świadczących o braku jakiegokolwiek warsztatu dziennikarskiego i spore kłopoty z retoryką, o marnym stylu nie wspominając. Swojej oceny dokonuję wyłącznie o publikacje dotyczące Gminy Suchy Dąb.

Serdecznie dziękuję za zrównanie mnie ze złodziejami operującymi metodą na wnuczka,  oraz oszustami sprzedający mi cudowne garnki. Art. 212 KK. Zniesławienie.

Co do głupot rzekomo publikowanych na łamach Gdański 24.pl to proszę o dowody,  a nie o wypisywanie wymyślonych przez siebie teorii.

Nie planowaliśmy wystawiać kandydatów w tych wyborach, ale propozycje napłynęły same. Odmawialiśmy! Nie spełniamy cudzych zachcianek. Aż zadzwonił telefon, a w nim głos, dobrze znanej w Gminie, starszej Pani – „nie możesz pozostawać z boku, jesteś to winna wszystkim tym, którzy za Polskę oddali życie, masz możliwości, więc walcz”. Więc walczymy. Szkoda, że najczęściej z niegodziwością i głupotą.

Kto pisze ten tekst? Czy to kandydatka na wójta Jolanta Katarzyna Dombrowska, bo chyba do niej dzwoniono z błaganiem o walkę za Polskę, czy jakiś inny “pragmatyk” płci męskiej. Być może to rodzaj schorzenia? “Schizofrenia“ bodajże charakteryzuje się rozdwojeniem jaźni.  Jeśli tak, to bardzo przepraszam za tę moją “suchą” odpowiedź. Bo na pewno nie chcielibyśmy urazić osoby dotkniętej poważną chorobą.

Cały świat mówi o wykorzystaniu gospodarczym śródlądowych dróg wodnych. Istnieje międzynarodowy program wsparcia, w którym jako Polska bierzemy czynny udział, tworząc między innymi program rewitalizacji ujścia Wisły. To wielka szansa dla naszej Gminy. Racjonalne wpisanie się w ten program daje duże szanse. Stąd nasz pomysł na tramwaj wodny z Gdańska do Steblewa tak bardzo wyśmiany przez, zdaje się, inny Tramwaj ze wspomnianego portalu. Ze zdziwieniem czytałem prostacki i szkodliwy tekst. Myślałem że to kiepski hejt.

Znów zmiana osoby “czytałem prostacki tekst”

Teraz proszę o uwagę. Oświadczam, jako redaktor naczelny, że Gdanski24.pl nie ma nic wspólnego z przytaczanym tutaj tekstem, ukazał się taki post na stronie Facebook Powiat Gdański – fakty i opinie.

“Ostatnia prosta przed wyborami – kandydaci prześcigają się w obietnicach. Zatem sprawdzamy jakie są szanse na wprowadzenie ich w życie. W gminie z największym zadłużeniem w powiecie, kandydatka na wójta obiecuje uwaga … tramwaj wodny, który połączy gminę Suchy Dąb z Gdańskiem. Zapytaliśmy operatora – ZTM – czy i kiedy taka linia zostanie uruchomiona? Odpowiedź łatwo było przewidzieć :

„Dzień dobry

Niestety, nie planujemy takiego połączenia dla tramwaju wodnego.

Ponadto, połączenia komunikacyjne wybiegające poza granice Gminy Miasta Gdańska, przy braku stosownym porozumień pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego, nie leżą w kompetencji władz miasta Gdańska –zgodnie z ustawą o publicznym transporcie zbiorowym.

Co do zasady, połączenie komunikacyjne na trasie z Gdańska do Steblewa będzie przewozem wojewódzkim i jego organizowanie leży w kompetencji Marszałka Województwa Pomorskiego.”

 

 

Ja, ani nikt z redakcji Gdanski24.pl nie jesteśmy autorami tych słów. Tłumaczyłem to już Panu Mariuszowi Pniewskiemu, który pisał do nas w tej sprawie podając się za KWW Jolanty Katarzyny Dombrowskiej Osice. Dodatkowo obrażanie mnie przez pisanie Tramwaj zamiast Tramway (a jest to mój pseudonim pod którym występuję i z którego korzystam od 30 lat chyba nie przystoi osobie, która tak namiętnie przypomina o swoim WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIU i kandyduje na stanowisko Wójta.

Portal, choć robi wrażenie, że jest portalem prasowym, promuje tylko i wyłącznie osoby z powołanego przez siebie stowarzyszenia. Jest nieobiektywny, nieprofesjonalny i bez warsztatu dziennikarskiego. „Redaktorzy” udając absolutnych ignorantów ubliżają przeciętnemu odbiorcy.

Portal z założenia ma udawać organ prasowy i być może ktoś się na to nabrał. Jest to forma oszustwa.

“Racja jest jak dupa, każdy ma swoją”, że zacytuję Marszałka Piłsudskiego, ale trzeba być skończonym kretynem żeby nie rozumieć, że strona na Facebooku to nie portal. Co więcej tłumaczyłem, że nie mam nic wspólnego z artykułem. Wstawiamy na tę stronę https://www.facebook.com/faktypowiatgdanski/ jak i na wiele innych stron i grup na facebooku, linki do artykułów z Gdanski24.pl, ale nie jesteśmy właścicielami tych stron.

Nic to, przecież WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE zwalnia z racjonalnego myślenia i posiadania podstawowej wiedzy na temat funkcjonowania mediów społecznościowych.

Kolejnym kłamstwem pani Dombrowskiej jest informacja o założeniu przez nas stowarzyszenia. Nie zakładaliśmy żadnego stowarzyszenia, ale jeśli się mylimy to prosimy o dowody. Promujemy wszelkie inicjatywy oddolne. Nie ukrywamy, że jesteśmy nieobiektywni, zawsze stajemy po stronie obywateli, przeciw władzy i wszelkim dożłobowcom.

Gdanski24.pl to zarejestrowany tytuł prasowy więc niczego nie udaje i znów kłania się art.212 KK dotyczący zniesławiania.

Waszego towaru nie kupuję, nie wszystko da się wypromować, szczególnie jak się tego robić nie potrafi. Przynosicie szkodę regionowi. WASZ PRODUKT (Henryka Król) NA SUCHY DĄB NIE PRZYJĄŁ SIĘ. Tak jak wasze banialuki i pomówienia.

  1. Panie Tramwaj, Jolanta Dombrowska nie wnosiła żadnej sprawy o odszkodowanie, w tym o 100 000.

 

Pani Dąbrowska chciałem napisać, ale poprawię się… Pani Dombrowska, mamy wolność słowa i nikt nie zmusza Pani do czytania tego co piszemy. Nie rozumiem co ma do naszego portalu Henryka Król? Była ona jedną z kilku osób, które się do nas zgłosiły i o których napisaliśmy. Pani również mogła się zgłosić i wtedy Pani sama pani zostałaby produktem? Ponawiam propozycję nagrania wywiadu.

Za ten wpis o 100 000 przepraszam, bo faktycznie, nie możemy znać kwoty o którą się Pani stara.

Na koniec proponujemy polubownie zakończyć sprawę bez sądu.

Wystarczy nam opublikowanie przeprosin na stronie facebook Jolanta Katarzyna Dombrowska – Komitet Wyborczy Wyborców – Suchy Dąb ( https://www.facebook.com/Jolanta-Katarzyna-Dombrowska-Komitet-Wyborczy-Wyborc%C3%B3w-Suchy-D%C4%85b-532663990513963/),oraz na stronie Jolanta Dombrowska ( https://www.facebook.com/jolanta.dombrowska.1?ref=br_rs) o treści

Ja, Kandydat na Wójta Jolanta Katarzyna Dombrowska przepraszam za:

Opublikowanie nieprawdziwego artykułu dnia 19 października na stronie, facebook -Jolanta Katarzyna Dombrowska – Komitet Wyborczy Wyborców – Suchy Dąb

Za  zrównanie redakcji Gdanski24.pl z oszustami i złodziejami.

Za stwierdzenie że Gdanski24.pl i jego redaktorzy wypisują głupoty.

Za przypisywanie autorstwa artykułu redakcji Gdanski24.pl  na facebooku, z którym redakcja nie miała nic wspólnego.

Za obrażanie redaktora naczelnego przez przekręcanie jego pseudonimu. Prawidłowo piszemy Tramway przez “y” na końcu, tak jak w staropolskim Andrzey.

Za podważanie wiarygodności Portalu Gdanski24.pl jako prawnie zarejestrowanego tytułu prasowego.

Za rozsiewanie nieprawdziwych informacji na temat powołanego przez Gdanski24.pl stowarzyszenia powiązanego z kandydatką na stanowisko Wójta Henryką Król.

Za nazywanie pracy redaktorów Gdanski24.pl oszustwem.

Oświadczam że Redakcja Portalu Gdanski24.pl nie miała nic wspólnego z artykułem na stronie facebook Powiat Gdański- Fakty i Opinie. Do dnia opublikowania tego oświadczenia nikt z redakcji Gdanski24.pl nie wyśmiewał mnie ze względu na zapisany w moim programie pomysł Tramwaju Wodnego na trasie z Gdańska do Steblewa, ani żadnego innego pomysłu.

 

koniec tekstu do opublikowania

oraz skasowanie artykułu w którym zostaliśmy pomówieni i zniesławieni z sieci. 

Zgodnie z zasadą wprowadzoną przez panią Wójt Barbarę Kamińską czekamy 24 godziny czyli do godziny 20:00 dnia 26.10.2018 , a następnie bez kolejnego kontaktu wystąpimy na drogę sądową przeciw pani Jolancie Katarzynie Dombrowskiej. 

Andrzej Kania Tramway 

3.00 avg. rating (68% score) - 2 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o