fbpx
19/03/2019

Prawda o działaniach Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdaleny Kołodziejczak

Spread the love
3.00 avg. rating (68% score) - 2 votes

Kilka dni temu poinformowano nas o problemach na ulicy Poziomkowej w Straszynie. Mieszkanka domu, który jest w zasobach Gminy Pruszcz Gdański poinformowała o tym, że zerwała jej się 

podłoga w łazience. Po rozmowie telefonicznej ustaliliśmy, że w dniu 12 września 2018 r. udaje się po raz kolejny do urzędu gminy aby porozmawiać o tej sprawie z panią wójt Magdaleną Kołodziejczak. Po 15:00 okazało się, że wójt nie miała zbytnio czasu dla niej i że możemy się już spotkać. 

W poprzednich wyborach wójt Magdalena Kołodziejczak startowała pod hasłem „wójt, która buduje”, był to rok 2014. W tym samym roku został oddany do użytku po remoncie budynek, którego dotyczy ta sprawa. O ile nie da się ukryć, że Magdalena Kołodziejczak buduje dużo ale nie remontuje tego co zostało wybudowane.

Nakręciliśmy materiały, które nie oddają rzeczywistego stanu tego budynku. Remont, który był przeprowadzony w 2014 roku najwyraźniej został wykonany niechlujnie bez znajomości sztuki budowlanej, czego konsekwencją jest tragiczny stan całego budynku. Jak się dowiedzieliśmy, 2 lata temu były przeprowadzane kontrole , z których wyniki były przekazywane do wójt Magdaleny Kołodziejczak. Niestety pomimo pogarszającego się stanu technicznego budynku wójt nie próbowała nawet zapobiec dalszemu pogarszaniu się stanu technicznego. Na dzień dzisiejszy stan budynku jest tak fatalny, że prawdopodobnie nie będzie już sensu go remontować, gdyż podłogi w większości pomieszczeń są zgnite, ściany nośne są popękane na wylot, a ocieplenie jak widać na filmie, po prostu odpada. Najgorsze jest jednak to, że pomimo wielokrotnych próśb oraz interwencji od dwóch lat nikt się tym nie zajął. Mieszkanka usłyszała, że musi poczekać, bo jeszcze się nic nie stało. Czy trzeba czekać aż stanie się tragedia? Jest jednak światełko w tunelu, gdyż sam fakt pojawienia się naszego samochodu pod urzędem gminy i zabranie zainteresowanej spowodował, że tuż po nagraniu w budynku na ulicy Poziomkowej pojawił się pracownik urzędu Gminy Pruszcz Gdański. Zobaczymy co z tego wyniknie dalej.

Może na plakatach wójt Magdaleny Kołodziejczak zobaczymy hasło „wójt, która remontuje”.

3.00 avg. rating (68% score) - 2 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o