fbpx
20/03/2019

Golden Spider Consulting Paulina Pogorzelska

Spread the love
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nazwa firmy oraz imię i nazwisko właściciela/prowadzącego działalność

Golden Spider Consulting Paulina Pogorzelska

Adres wykonywanej działalności, kontakt (mail, telefon)

KEMER PARK Straszyn ul. Starogardzka 42 lok. 11

Tel. 606 669 293

e-mail: biuro@goldenspider.pl

 

Czym się zajmujesz/ zajmuje Twoja firma?

Golden Spider Consulting to agencja doradztwa personalnego, oferująca usługi rekrutacyjne, doradztwa personalnego dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz współpracę kontraktową w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

W jaki sposób jesteś związany z Powiatem Gdańskim/Pruszczem/Gminą? Od jak dawna tu pracujesz/mieszkasz?

Mieszkam w gminie Pruszcz Gdański od 10 lat, swoją działalność prowadzę w Straszynie od maja 2017 roku

Opisz w kilku zdaniach:

Co albo kto Cię zainspirował do założenia działalności?

Do założenia agencji pracy skłoniła mnie współpraca z firmą męża oraz firmami naszych znajomych. W ramach przyjacielskiej przysługi świadczyłam usługi HR (pro bono) dla firm z sektora MSP. W mojej ocenie w dzisiejszych czasach mały i średni biznes, aby móc konkurować o lojalnych pracowników powinien zainwestować we wdrożenie narzędzi HR, tak jak dotychczas inwestował w maszyny czy technologię.

Co robiłeś/aś przed założeniem działalności?

Zanim rozpoczęłam działalność gospodarczą pracowałam w dużej ogólnopolskiej firmie jako dyrektor personalny, stąd wiem jak narzędzia HR wpływają na zaangażowanie pracowników i ich motywację.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy lubię pomagać pracodawcom w rozwiązywaniu zagadnień z zakresu prawa pracy bądź kazusów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Czerpię również satysfakcję z momentów kiedy początkowo septycznie nastawiony do narzędzi HR klient wraca do mnie z informacją „to naprawdę działa”

Czym wyróżniasz się na tle konkurencji (wyjątkowy produkt bądź usługa)?

Przede wszystkim usługi Golden Spider Consulting są oparte na wieloletnim doświadczeniu, wiem jakie rozwiązana sprawdzają się, a jakich wdrażanie nie ma najmniejszego sensu. Nie wykorzystuję gotowych rozwiązań, wpierw staram się poznać organizację, jej cele biznesowe, aktualne i przewidywane potrzeby, by następnie na bazie wcześniejszych doświadczeń i aktualnych trendów, przygotować dopasowane do potrzeb Klienta narzędzie. Poprzez dobór atrakcyjnych cenowo narzędzi rekrutacyjnych (abonamenty na portalach rekrutacyjnych, testy psychometryczne, etc) oferta jest jedną z najtańszych na rynku, a w zależności od potrzeb organizacji podzielona na pakiety (basic, premium, direct search)

Co możesz poradzić osobie, która zastanawia się nad pracą na własny rachunek?

Przede wszystkim wiara że się uda , a potem warto było by przygotować biznes plan, zawierający analizę konkurencji oraz przeprowadzić badania rynku pod kątem zapotrzebowania na usługę lub produkt pośród potencjalnej grupy klientów. Warto jest również odwiedzić Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku ul. Augustyńskiego 2, gdzie można uzyskać informację na temat aktualnych form pomocowych dla osób rozpoczynających własny biznes.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o