fbpx
20/03/2019

LookPeersPhoto Piotr Banaszkiewicz

Spread the love
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nazwa firmy oraz imię​i nazwisko właściciela/prowadzącego działalność

LookPeersPhoto Piotr Banaszkiewicz

Adres wykonywanej działalności, kontakt (mail, telefon)

Trakt Świętego Wojciecha 189/30. biuro@fotobudeczki.pl / biuro@ pozycjawinternecie.pl

791 156 572

Czym się​zajmujesz/ zajmuje Twoja firma?

Wynajem fotobudek na eventy, wesela, urodziny, akcje szkolne. / Optymalizacja, oraz pozycjonowanie stron internetowych.

W jaki sposób jesteś​związany z Powiatem Gdańskim/Pruszczem/Gminą? Od jak dawna tu

pracujesz/mieszkasz?

Mieszkam w Gdańsku od 28 lat. Powiązany z nim jestem w każdy możliwy sposób-począwszy od rodziny, poprzez firmy które rozwijam na tym obszarze, skończywszy na byciu ogniwem Gdańskiej Fundacji Latebra.

Opisz w kilku zdaniach:

Co albo kto Cię​zainspirował​do założenia działalności?

To dosyć​ciekawe i chyba nie da się​opisać​w kilku krótkich zdaniach. Zdecydowanie inspiracją​ i mechanizmem napędowym było marzenie zakupieniu kawałka ziemi i zbudowaniu własnego domu. Nie miałem innych wzorców w tej dziedzinie, które napędzały mnie do niezależności finansowej. Raczej wokół​na stabilizacje i realizację​“siebie” spoglądano przez pryzmat ‘umowy o pracę’. Wizja i jasne cele-to moje źródło inspiracji. Zdecydowanie. Mogę, więc działam.

Co robiłeś/aś​przed założeniem działalności?

Gotowi? Byłem żołnierzem w ekipie budującej domy, pomocnikiem elektryka, pracownikiem stacji benzynowej, harcerzem, domokrążcą, doradcą​przy zakupie samochodów, agentem PZU, Dj, sprzedawcą, kierownikiem sklepu…​Robiłem bardzo wiele mimo młodego wieku zanim założyłem działalność. Czy da się​ten okres opisać​skrótowo? Eksperymentowałem.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Nie ma dwóch identycznych realizacji z fotobudką. Każda jest oparta o pozytywną​energię​ i sporą ​dawkę ​śmiechu łączoną​z coraz to innymi ekipami bawiącymi się ​przed obiektywem. Dzięki temu, że moja firma ma stabilną​pozycję​na pomorskim rynku, mam przyjemność współpracować ​z dużymi firmami co zdecydowanie dostarcza dużo satysfakcji, oraz jeszcze więcej motywacji do wspinania się​wyżej!

Czym wyróżniasz się​na tle konkurencji (wyjątkowy produkt bądź​usługa)?

Na tle swojej ‘konkurencji’ wyróżniamy się​ciekawym designem sprzętu na jakim pracujemy, ponieważ​jest naszej produkcji. Jest w powyższym pytaniu mała niezgodność, ponieważ​mowa tu o konkurencji, a my jej nie mamy. Stworzyliśmy branże partnerską, która bazuje na podobnych standardach obsługi i chętnie dzielimy się​ze sobą​nawzajem zleceniami. Nie zniechęcam do innych firm z branży-chętnie przekazuję​do nich kontakt. Naszym konikiem jest styl obsługi. Jesteśmy animatorami i wykorzystujemy na maksa czas, jaki poświęcamy naszym gościom przed fotobudką.

Co możesz poradzić​osobie, która zastanawia się​nad pracą​na własny rachunek?

Spróbuj. Twoja branża nie musi być​wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Jeśli się​boisz, że to zbyt głęboka woda, podążaj przetartym szlakiem. Jesteś​jeszcze na etacie? Świetnie! ZUS masz z głowy. Nie wiesz jak zacząć? Porozmawiaj z osobą, której się​udało. Tylko nie popełnij kluczowego błędu przed startem! Nie licz na dobre rady od osób, które nie spróbowały. Dlaczego? Dobre pytanie. A dlaczego one nie spróbowały? Sam znajdziesz odpowiedź, gdy wystartujesz na pełnej. Ten wiatr w żaglach, którego nie może stłumić​Twój przełożony…Bezcenne!

Jaką​zniżkę/bonus/prezent/usługę​możesz zaoferować​w „tygodniu promocji członków Klubu”?

10% zniżki na wynajem fotobudki, oraz 10% zniżki na usługi pozycjonerskie/optymalizacyjne.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o