fbpx
21/03/2019

Spiżarnia u Ani Anna Redecka

Spread the love
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nazwa firmy oraz imię i nazwisko właściciela/prowadzącego działalność

Spiżarnia u Ani Anna Redecka

Adres wykonywanej działalności, kontakt (mail, telefon)

Ul. Polskich Kolejarzy 5, Pruszcz Gdański

spizarniauani@gmail.com

Czym się zajmujesz/ zajmuje Twoja firma?

Spiżarnia u Ani oferuje szeroki wybór żywności ekologicznej oraz naturalnej, wytworzonej bez użycia konserwantów. W ofercie znaleźć można produkty sypkie (mąki, kasze, ryże, makarony, cieciorkę, groch i wiele innych), przyprawy, miody, herbaty, kawy, kakao, soki, produkty bezglutenowe, bez laktozy, bez cukru, dla dzieci, kosmetyki, przetwory, książki i wiele innych. Dodatkowo dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania chętnie służę radą i pomocą w wyborze najlepszych produktów dla każdego. W dzisiejszych czasach, w których wielu z nas zmaga się z alergiami/chorobami odpowiednie odżywianie jest niezwykle ważne. Przecież jesteśmy tym, co jemy.

W jaki sposób jesteś związany z Powiatem Gdańskim/Pruszczem/Gminą? Od jak dawna tu

pracujesz/mieszkasz?

Mieszkam od ponad 20 lat na terenie gminy Pruszcz Gdański, od roku prowadzę w Pruszczu własną działalność.

Opisz w kilku zdaniach:

Co albo kto Cię zainspirował do założenia działalności?

Do założenia działalności zainspirowały mnie własne problemy zdrowotne. Gdy okazało się, że nie mogę jeść glutenu zaczęłam poszukiwać sklepów oferujących tego rodzaju produkty – niestety były one trudno dostępne i drogie. Wtedy też, za namową rodziny, postanowiłam otworzyć sklep by uczynić te produkty bardziej dostępnymi.

Co robiłeś/aś przed założeniem działalności?

Przed założeniem działalności zajmowałam się domem i dziećmi, pracowałam w kilku firmach oraz uprawiałam warzywa w przydomowym ogrodzie, który cały czas pielęgnuję

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię zadowolenie widoczne na twarzy konsumentów. Gdy wracają po polecony przeze mnie wcześniej produkt bądź dziękują za poradę.

Czym wyróżniasz się na tle konkurencji (wyjątkowy produkt bądź usługa)?

Na tle konkurencji wyróżnia mnie wiedza na temat sposobów radzenia sobie z różnymi schorzeniami/alergiami, którą cały czas poszerzam oraz fakt, że to co robię w życiu zawodowym jest jednocześnie moją pasją.

Co możesz poradzić osobie, która zastanawia się nad pracą na własny rachunek?

Jest to ciężki kawałek chleba, ale gdy praca jest jednocześnie pasją jest to bardzo satysfakcjonujące. Najważniejsze jest, aby nie oczekiwać natychmiastowych sukcesów i zysków. Na własną markę trzeba sobie zapracować, a przyciągnięcie konsumenta trwa. Nie należy się zrażać brakiem zysków przez pierwsze miesiące, z czasem ciężka praca zaowocuje.

Jaką zniżkę/bonus/prezent/usługę możesz zaoferować w „tygodniu promocji członków Klubu”?

Zniżka 5% na wszystkie produkty z oferty.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o